شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

تیچ پلاس یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتالی (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل آموزش های لازم جهت ساخت یک تیم و رهبری کردن آنها و فایل های آموشی ارزشمند و دوره های ارزشمند جهت داشتن یک ذهن ثروتمند.

تاریخچه تیچ پلاس:

تیچ پلاس از سال 1395 توسط خانم علی بی باک راه اندازی شد و فعالیت خود را به عنوان آموزش دوره های فنی و تخصصی کوتاه مدتشروع کرد، هدف تیم تیچ پلاس رشد شخصیتی کاربران خودش بود پس تصمیم گرفتیم آموزش های رشد شخصیتی و ذهنیتی را از بزرگترین آموزش دهندگان دنیا را با ترجمه فارسی ارائه دهیم.

هم اکنون تیچ پلاس با رتبه حدود 5 هزار ایران (از نظر Alexa ) و حدود 14 هزار کاربر فعال (خریدار یا فروشنده) جزو برترین سایت های تجاری فارسی(آموزشی) میباشد.

نحوه کارکرد تیچ پلاس:

تیچ پلاس بدون الگو برداری از هیچ سایتی راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای آموزش دهنده ها، برگزار کنندگان دوره، جلسه گردانان و در کل تولیدکنندگان محتوا باشد و روند فعالیت به گونه ای است که تولیدکنندگان محتوا (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه میکنند. کارمندان تیچ پلاسبر اساس قوانین خود که برداشته از قوانین محتوایی جمهوری اسلامی ایران میباشد ارزیابی میکنند و د صورت تایید منتشر میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت تولید محتوای اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند تیچ پلاس این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت تیچ پلاس هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

مزیت تیچ پلاس

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از تیچ پلاس استفاده نمایند؟

  • چون ما ضمانت پشتیبانی میدهیم و از فروشندگانمان مدرک شناسایی و قرارداد داریم، کاربران ترجیح میدهند که با خیال آسوده از ما تهیه نمایند تا اینکه از فرد متخصص به صورت جدا تهیه نمایند.
  • ما به ازای مبلغ خرید به خریدارانمان 10% شارژ کیف پول هدیه میدهیم که با مبالغ در کیف پول خود میتوانند در سیستم تیچ پلاس اقدام به خرید دیگر محصولات کنند.

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد. از جمله:

  • به دلیل داشتن برنامه نویسی استاندارد و رعایت اصول گوگل، در جستجو های حوزه فعالیت همیشه بالا هستیم.
  • سیستم پشتیبانی حرفه ای بین فروشنده و مشتریان خود.
  • با توجه به تاریخچه هر فروشنده مدال هایی دریافت مینمایند که تعداد و ارزش مدال های هر فروشنده او را به یک رقابت حساس وارد میکند و فروشندگان عالی میتوانند خوش بدرخشند. هدف ما نیز جذب فروشنده های با کیفیت است.

کارآفرینی تیچ پلاس

از آنجایی که در دسته های تولید محتوا و فروش محتوای آموزشی در این زمینه تخصصی( آموزش تیم سازی، تیم داری، ساخت یک شخصیت کاریزماتیک و داشتن یک زندگی پر رونق و ..) ، متخصصانِ در این زمینه فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۸۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات صورت میگیرد. یعنی مثلا اگر کل سیستم تیچ پلاس در یک ماه ۱۰۰ میلیون تومان فروش ایجاد نماید، ۸۰ میلیون آن به خود فروشندگان میرسد و اگر این مبلغ را با یک کارگاه یا کارخانه مقایسه کنید انگار به بیش از ۶۰ نیرو مشغول به کار هستند، و حقوق ماهیانه اداره کار پرداخت میگردد که این روند فرصت خیلی خوبی برای درامدزایی افراد علاقه مند و متخصص را پدید می آورد.